Stowarzyszenie Sport, rekreacja i wolontariat SFX

Nasza misja: Biegaj, nie ściemniaj!

ORGANIZUJEMY

NOCNA ŚCIEMA - maraton i półmaraton Leśna Piątka - cykl biegów na 5 km Rozbiegany Koszalin Bieg Zaślubin
Leśna Piątka PIKUŚ Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej Kurs na Chełmską eXtremalny Bieg Godzinny

Dobrowolne darowizny

Wszystkie nasze działania są społeczne i wynikają z chęci niesienia radości w naszym wspólnym, wspaniałym otoczeniu. Angażujemy setki Wolontariuszy, którymi sami jesteśmy. Każdego roku łączny czas naszego i Waszego bezinteresowanego zaangażowania przekracza kilka tysięcy godzin.

Z działaniem nieodłocznie powiązane są finanse, niezbędne do realizacji naszej misji i celów statutowych. Część środków przeznaczamy na prowadzenie księgowości, utrzymanie skromnego magazynku przedmiotów i sprzętu wykorzystywanego podczas wydarzeń oraz na zakupy związane z ich przygotowaniem. Potrzeby są bardzo różne... od mąki do oznaczania trasy, przez paliwo do agregatu by móc skorzystać z nagłośnienia czy pomiarów czasu, aż do finansowania kosztowniejszych elementów działań wykonywanych przez firmy zewnętrzne.

Zabiegamy o pozyskiwanie środków od Partnerów związanych z samorządem. Nasze wydarzenia współfinansują m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki, Województwo Zachodniopomorskie i Urząd Miejski w Koszalinie. Angażujemy również Sponsorów komercyjnych. To wszystko w obliczu zaawansowania i rozmachu działań nie jest w pewnych obszarach wystarczające.

Każda przekazana przez Was złotówka jest niezwykle cenna. Zanim ją wydamy analizujemy w jaki sposób spożytkować ją najkorzystniej jak jest to możliwe. Zaoewniamy, że jest to robione z głową, ekonomicznie i zasadnie. By kształt i wizerunek naszego stowarzyszenia i powiązanych z nim imprez był w Waszych oczach rzetelny i solidny. Jesteśmy po to by nieść radość i zadowolenie.

Chcę przekazać dobrowolną darowiznę,
przeznaczoną na realizację społecznych celów statutowych,
w tym bezpłatnych wydarzeń biegowych i rekreacyjnych,
w Koszalinie i jego okolicach, w wysokości


złotych

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Rozliczenia transakcji on-line przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

Wpłaty możesz dokonać też tradycyjnym przelewem.
Informację otrzymasz e-mailem w potwierdzeniu Twojego powyższego zgłoszenia.
Sprawdź swoją pocztę.

Copyright © 2011-2023 by